Skip to content

Адвокатський запит

Витребуємо необхідну для Вашої справи інформацію та документи вже сьогодні!

Адвокатський запит формується та спрямовується адвокатами Юридичної компанії “САЙКОМ” з метою надання правової дпомоги клієнту на підставі договору про надання правової допомоги.

Замовити послугу з формування та подання адвокатського запиту можна як під час візиту до нашого офісу, так і віддалено.

Заповніть форму замовлення і ми невідкладно перетелефунуємо Вам для уточнення Вашого питання та дистанційного або фізичного підписання договору про правову допомогу. Після оформлення договору в електронному вигляді або на папері та уточнення відомостей нами буде сформований адвокатський запит з Вашого питання.
    corporate-1

    Адвокатський запит – це письмове звернення адвоката до органу державної влади, органу місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадських об’єднань про надання інформації, копій документів, необхідних адвокату для надання правничої допомоги клієнту.

    Адвокатський запит може бути спрямований в електронному вигляді.

    Строк відповіді на адвокатський запит складає 5 робочих днів. У разі якщо адвокатський запит стосується надання значного обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду адвокатського запиту може бути продовжено до 20 робочих днів.